Nasıl Kullanılır

Penis Pompası Nasıl Kullanılır

Artık günümüzde cinsellik ve cinsel problemler tabu olmaktan çıkmış televizyonlar da bile uzmanlar tarafından konuşulabilecek bir hale gelmiştir. Bu problemlerin en çok konuşulanı ve başı çekeni kesinlikle erkeğin penis boyu ve genişliğidir. Cinsel performansa ve hazza doğrudan etki edecek en önemli sebep erkeğin penis boyudur. Bu sebeptendir ki penis boyu en çok bahsedilen cinsel problemlerden birisidir. Doktor kontrolünde penis büyütme ameliyatları ile penis büyütmek mümkündür ancak bu ameliyatlar hem ağrılı hem de maliyetli olduğundan pek tercih edilmemektedir. Penis büyütme ameliyatı dışında birde kimyasal veya bitkisel bir takım tabletler ve haplar bulunmaktadır ki haricen alındığı için hep tehlikeli hem de işe yaramayan seçeneklerdir. Ameliyat dışında tercih edilebilecek tek yöntem penis pompasıdır. Piyasada penis büyütücü adı altında satılan kimyasal haplardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Bu haplar ile bir takım ereksiyon olamama, erken boşalma problemlerinin yanı sıra ciddi anlamda sağlığınızdan da olabilirsiniz.
Penis pompasının kullanımına geçecek olursak;
Penis pompasını kullanmaya başlamadan önce genital bölge temizliğinizi yapmış olmanız gerekmektedir. Steril şartları sağlamanız en önemli hususlardan birisidir. Ardından penisinize takmış olduğunuz bu pompa ile penisinizi fazla zorlamadan dayanabileceğiniz düzeyde vakumlayın. İlk ay için 1 gün ara ile günde 5-6 dakikalık 3 set halinde uygulanması tavsiye edilir.(Maksimum 5-6 vakum hamlesi) Alışverişleriniz de kullanım klavuzu da yanında gönderilmektedir.

Penis pompası piyasada satılan ürünlerin dışında çok farklı ve penis geliştirmeye yönelik bir üründür. Diğer penis büyütücü haplar gibi yan etkisi yoktur. Kısa sürede çözümler sunmak için geliştirilmiştir. Penis büyütücü pompa kullanımı hakkında aklınıza takılan sorular için ana sayfadaki yorum alanını kullanabilir. Cevaplanmış soruları okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Penis Pompası Eczanede Satılır mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.