Nasıl Kullanılır

Penis Pompası Nasıl Kullanılır

Artık günümüzde cinsellik ve cinsel problemler tabu olmaktan çıkmış televizyonlar da bile uzmanlar tarafından konuşulabilecek bir hale gelmiştir. Bu problemlerin en çok konuşulanı ve başı çekeni kesinlikle erkeğin penis boyu ve genişliğidir. Cinsel performansa ve hazza doğrudan etki edecek en önemli sebep erkeğin penis boyudur. Bu sebeptendir ki penis boyu en çok bahsedilen cinsel problemlerden birisidir. Doktor kontrolünde penis büyütme ameliyatları ile penis büyütmek mümkündür ancak bu ameliyatlar hem ağrılı hem de maliyetli olduğundan pek tercih edilmemektedir. Penis büyütme ameliyatı dışında birde kimyasal veya bitkisel bir takım tabletler ve haplar bulunmaktadır ki haricen alındığı için hep tehlikeli hem de işe yaramayan seçeneklerdir. Ameliyat dışında tercih edilebilecek tek yöntem penis pompasıdır. Piyasada penis büyütücü adı altında satılan kimyasal haplardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Bu haplar ile bir takım ereksiyon olamama, erken boşalma problemlerinin yanı sıra ciddi anlamda sağlığınızdan da olabilirsiniz.
Penis pompasının kullanımına geçecek olursak;
Penis pompasını kullanmaya başlamadan önce genital bölge temizliğinizi yapmış olmanız gerekmektedir. Steril şartları sağlamanız en önemli hususlardan birisidir. Ardından penisinize takmış olduğunuz bu pompa ile penisinizi fazla zorlamadan dayanabileceğiniz düzeyde vakumlayın. İlk ay için 1 gün ara ile günde 5-6 dakikalık 3 set halinde uygulanması tavsiye edilir.(Maksimum 5-6 vakum hamlesi) Alışverişleriniz de kullanım klavuzu da yanında gönderilmektedir.

Penis pompası piyasada satılan ürünlerin dışında çok farklı ve penis geliştirmeye yönelik bir üründür. Diğer penis büyütücü haplar gibi yan etkisi yoktur. Kısa sürede çözümler sunmak için geliştirilmiştir. Penis büyütücü pompa kullanımı hakkında aklınıza takılan sorular için ana sayfadaki yorum alanını kullanabilir. Cevaplanmış soruları okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Penis Pompası Eczanede Satılır mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

22 Yorum Var

Yorum Ekle
 1. Bana sadece silindir lazım gonderebilirmisiniz

  1. Maalesef sadece silindir satışımız yok.

 2. Benim penisin 12 cm ne yapmak lazım

 3. Penis assagıya doğru yamuk onada faydası olurmu

  1. Eğrilik tedavisinde ürolog doktorların önerdiği bir ürün fazla bir eğrilik yoksa düzleşme sağlanır fakat eğrilik ileri derecedeyse tam düzleşme sağlanmaz.

 4. V-pills hap aldım fayda yok bu Nasıl olacak risk almaya değermi alırsam

 5. Merhaba.. Penisimizi pompaya erekte seklinde mi sokuyoruz. Yoksa inik halde mi?

  1. Merhaba, gerekli bilgiler kullanım talimatında yer almaktadır.

 6. Nasıl kullanılıyor ? Maksimum vakumlama yaptıkdan sonra ne kadar beklemeliyiz,?ben 12 saat arayla kullansam nasıl olur ?

  1. Kullanım ile ilgili detaylar ürün beraberinde gönderilmektedir. Kullanım talimatı dışına çıkmamanız tavsiye edilir.

 7. Slm benim penisim 17 cm sikintim yok kesinlikle ama benim biraz kendimle barisikligim soz konusu yani biraz buyuk ve cok kalin olsun istiyorum.yorumlara bakiyorum.bu urun sadece boy uzatiyor ben kalunlasturmak istiyorum bu konuda ne tavsiye edersiniz.

  1. Ürün uzama yaptığı gibi aynı oranlada kalınlaşma da sağlamaktadır.

 8. Mrb. Gizlilik konusu önemli. Ürünü aldıktan sonra düzenli kullanım standartları halinde Max büyüklük 4-6 cm arasında mı oluyor, yoksa kullanıma devam edildiği süreçte büyüme devam ediyor mu?

  1. Maksimum ve minimum değerler 4 – 6cm şeklindedir. Fazladan kullanım ekstaradan büyüme sağlamaz, 4 ayda maksimum sonucu elde edersiniz uzunluk olarak.

 9. 46 yasindayim Ben de olurmu ve ne kadar sure kullanmam gerekir
  Gizlilige one veriyorsunuz insallah

  1. Ürünün yaşınız ile ilgisi yoktur. Fatura dahil olmak üzere erotik ürün ibaresini hiç bir şekilde rastlamazsınız.

 10. Peki vakumladıktan sonra nasıl çıkartacağız yani takıp vakumladıktan sonra çekerek mi?

  1. Hayır kesinlikle, hava boşaltım valfı mevcut.

 11. Benim suan için fazlasıyla kalınlık var sadece boyunu uzatmak istiyorum.
  boyu 16 cm 3-4 cm daha uzun olsa iyi olacak ama şunu merak ediyorum hangi ürünü almalıyım. yani pompanın içine sigmama gibi bir durum olur endişesi var
  ürün özelliklerini mail olarak atar mısınız ona göre siparis vereyim
  Teşekkürler

  1. Mustafa Bey 2. ürünü alabilirsiniz. Silindir boyutu olarak 16cm penise en uygun olan 2. üründür.

 12. penisimin normal boyutun altında olması benim psikolojiğimi bozma aşamasına nerdeyse gelecek bende birçok bitkisel ilaç kullandım ama hiç faydasını görmedim artık kimseye bu konuda inanmak gelmiyor içimden
  ama bu pompaya takıldı kafam çünkü penisimi büyütmek istiyorum ama olmuyor bu pompanın faydası olurmu artık birşeylere inanmak istiyorum

  1. Merhaba, bizim elimizde penis büyütme adı altında satılan bir çok ürün var. Biz genellikle penis pompalarına müşterilerimizi yönlendiriyoruz. 1 ay kullandıktan sonra bize dönüş yapmanızı rica ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir