Penis Pompası Genişletir mi?

Bu hafta siz ziyaretçilerimizden sıkça aldığımız soru olan penis pompası genişletir mi sorusuna cevap vermeye çabalayacağız. Genel olarak penis pompası penisinizi uzatmak için dizayn edilmiş bir ürün olup penis uzaması için daha sık kullanılmaktadır. Penisiniz her ne kadar kısa olsa da penis pompası aracılığıyla dilediğiniz boyutta uzatmanız mümkün olacaktır. Genişlik konusunda bilgi verecek olursak penis pompasının penisinizin çapının da genişlemesini sağlamaktadır. Pompayı kullanmanız sonucunda damarlarınız genişleyecek ve bu genişlik penisinizde bulunan geniş damarlar sayesinde daha geniş gözükecek.
Penis pompası kullanarak penisinizin genişlemesini istiyorsanız ekstradan bir bir efor sarf etmenize gerek yok. Penisiniz uzadıkça genişliği de zamanla fark edeceksinizdir.
Penis pompasıyla genişletmek için ne kadar kullanmak gereklidir?
Penis pompasını normal kullandığınız seyirde kullanıma devam etmenizi tavsiye ederiz. Ekstradan bir çabaya kesinlikle girmeyin. Bu sayede olağan kullanımınızı devam ettirin. İlk başlarda bir gün arayla kullanımına başladığınız penis pompasının kullanımını zaman geçtikçe arttırın. 1 ay sonunda her gün 15 dakika kullanabilirsiniz. İlk başlarda penis pompasını kesinlikle bir gün ara ile kullanmanız tavsiye edilir.

Bir önceki yazımız olan Penis Pompası Eczanede Satılır mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir