Penis Eğriliği Tedavisinde Penis Pompası

Penis eğriliği (yamuk penis) genellikle ergenlik döneminde yanlış pozisyondaki masturbasyondan kaynaklanmaktadır. Bu sebebin dışında kalıtımsal, yapısal özellikler ile de alakası yüksektir. Eğri penis devamında çeşitli sorunları da beraberinde getirmektedir. Cinsel ilişkide erken boşalma, tatmin olamama gibi yaygın sorunlara sebep olabilmektedir. Eğer penis eğrilik açısı 30 dereceden fazla ise vajinaya girmesi oldukça zor olacaktır. Bu durum kişi de bir takım psikolojik rahatsızlıklara sebep olabilir.

Yamuk Penisin Tedavi Yöntemleri

1- Cerrahi operasyon: Son derece ağrılı ve açık ameliyat gerektiren zahmetli bir yöntemdir. Hem maddi açıdan yüksek meblalara olunabilecek bu operasyon sonrasında kişi 10-15 gün boyunca ağrı ve sızıdan dolayı iş görmez hale gelecektir. Kesin çözüm olmamakla beraber tercih edebileceğiniz yöntemler arasındadır. Ameliyat sonrası sağlıklı ereksiyon ve sağlıklı boşalmanın garantisi verilmemektedir. Operasyon sonrası ereksiyon problemleri ve erken boşalma gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

2- Vakumlu penis pompası: Cerrahi operasyon dışında en çok tercih edilen yöntemdir. Günlük hayatınıza devam ederek gün içerisinde sadece 15 dakikanızı ayırarak kullanabileceğiniz bu vakum pompa sayesinde hem penis eğriliği ortadan kalkar hem de penisinizin uzaması ve genişlemesi sağlanır. Peniste bulunan süngerimsi dokunun daha fazla kan depolanmasını sağlayarak penis eğriliğinin düzelmesini ve penisinizin gelişmesini sağlayabilirsiniz.

Penis pompası cerrahi müdahale gibi ağrılı ve zahmetli bir süreç içermemektedir. Günlük hayatınıza devam ederek günde sadece 15 dakika ayırarak penis eğriliği probleminden sıyrılabilirsiniz. Bu problemin ne tip psikolojik problemlere yol açtığını mevcut müşterilerimizden biliyoruz. Tüm bu sürecin yanında penisinizin uzaması ve genişlemesi erken boşalma ve ereksiyon problemlerinin de çözümüne katkı sağlayacaktır. Bu problemlerin çözümü sonrasında kişinin partneriyle olan cinsellik içindeki sorunlarınız tamamen ortadan kalkacaktır.

Bir önceki yazımız olan Penis Pompası Eczanede Satılır mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Yorum Var

Yorum Ekle
  1. Penis eğriliğine hangi numaralı ürün iyi gelir

    1. Penis boyunuza göre tercihte bulunabilirsiniz.
      Penis sertleştiğinde 14cm’e kadar ise bir numaralı, üzerindeyse 2 numaralı modeli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir