Penis Pompası Yorumları

 

Penis Pompası Yorumları

Bizden alışveriş yapmış müşterilerimize tek tek ulaşıp penis pompasından memnuniyetleri ölçmek amacıyla yorum alıyoruz. Sizde daha önce sitemiz üzerinden penis pompası sipariş verdiyseniz yorum kutusuna kargo ad soyadınız ile yorum bırakabilirsiniz. Soyadınız kesinlikle gizli tutulacaktır.

Önemli not: Bu yorumların dışında ana sayfamızda da penis büyütücü pompa kullanan müşterilerimizin yorumlarına bakabilirsiniz.


Penisimin boyundan çok rahatsızdım. İlişkilerim esnasında bu bir takım problemlere sebebiyet verecek kadar beni rahatsız ediyordu. İlk başlarda problem etmemeye çalışıyordum ama ufak penisin vermiş olduğu kötü psikoloji yüzünden sürekli olarak cinsel ilişki esnasında hem erken boşalıyor hemde rahat pozisyon alamıyordum. Ciddi anlamda beni yıpratan bir süreçti. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle vakum pompa ile tanıştım. 4 hafta kullandım. Ereksiyon halinde 12cm olan penisim şuan ereksiyon halinde 15,5cm. Kullanım aşamasında da yardımcı olan satış ekibi arkadaşlara teşekkür ederim.
Selami B. (28) – İstanbul

Arkadaşlar ben 8 yıldır evli bir erkeğim. 2 çocuğumda var. Çocuklarımın annesi hem penis boyumdan hemde erken boşalmamdan rahatsızdı. Başlarda şaka ile karışık söylese de sonradan bunların şaka değil gerçek olduğunu hissettirmeye başladı. En son ameliyat için çeşitli doktorlarla bile görüştüm. Ameliyat yapacak doktor bi ara penis pompası diye birşey kaçırdı ağzından ve bende araştırmaya koyuldum. 4 ay önce satın aldım bu ürünü, şuan penisim ereksiyon zamanlarında oldukça sert ve penisim 4 ayda 15cm’den 19,5cm’e kadar büyüdü. Şuan karımda durumdan memnun.
Ahmet Ç. (39) – İzmir

Kardeş bu yorumları yayınlıyor musun? Açıkçası ben penisim eğri diye almıştım. 1 ay süreyle kullandım. Penis boyum zaten 19cm’di. 1 ay sürede eğrilik baya bir düzeldi ama penisimde de uzama oldu. Bu durum benim açımdan sorun değil ama ilişkiye girdiğim bazı bayanlar boyutuna çok şaşırıyor. 🙂
Harun K. (37) – Diyarbakır

Telefonda da anlattığım gibi bir hayat kadınının penis boyumu küçümseyerek alaycı bakışlarından sonra bir arayışa girdim. Direkt hemen haplara dadandım, beklediğimi alamadım. Saçlarım, tırnaklarım uzadı bu hap penisime hiç etki etmedi. Penis pompası ile tanışmam yaklaşık 4 hafta oluyor 13cm olan penisim şuan 16,5cm ve penisim mükemmel bir şekil aldı.
Muharrem Ş. (45) – Gaziantep

Eşimle 2 yıldır evliyiz. Evlenmeden önce hiç bir cinsel yakınlaşmada bulunmamıştık bu nedenle cinsel bölgelerimizle tanışmamız evlendikten sonra gerçekleşti. Ne yazık ki eşimin penisi hiç beklemediğim kadar kısaydı. İlk başlarda bunu sorun etmemeye ve alışmaya çalıştım ancak hiç bir cinsel birlikteliğimizden zevk alamıyordum. Cinsel hayatımızın artık benim için bir şey ifade etmemesi beni cinsellikten uzaklaştırmıştı. Eşimde bunun farkındaydı. Beni memnun edememek onun da zoruna gidiyordu. Sanırım psikolojisi bu durumdan etkilenmiş olacak ki artık günlük hayatta da tartışmaya başladık. Bu sorunun halledilebileceğini duyduktan sonra geniş çaplı bir araştırma  yapmadan hap kullanmaya karar verdik. Şİmdilerde ne kadar hata yaptığımızı anlıyorum. Penis büyütücü hapların hiç bir yararı olmadığı gibi eşimin sağlığını bozacak dereceye geldi. Ödediğimiz paralar da cabası. Bu tedavi yönteminden vazgeçtikten sonra uzun bir zaman geçti ve internet reklamlarında karşıma penis pompası çıktı. Eşimle konuştum, düşündük ve denemekte fayda olacağına karar verdik. Hem sağlığa zararlı olmayan bir ürün olduğu da barizdi. penispompasi.web.tr aracılığıyla bir penis pompası satın aldık. Eşim 5 aydır penis pompası kullanıyor ve penisindeki gelişme gözlenebilir derecede. Yaklaşık 5 cm bir uzama söz konusu. Eşimin morali de bununla paralel olarak oldukça yerince. Yaşadığımız sıkıntılı dönemleri atlattık bu yüzden penispompasi.web.tr ve müşteri temsilcisi Cüneyt’e ikimizde teşekkür ediyoruz.
Zehra Y. (33) – Antalya

Sekse düşkün birisi değilim ama karım için aynı şeyi söyleyemem. Bu konuda doktorlar kendisine isterik teşhisi koydu. Onu tatmin etmem şarttı. Penis boyum 16cm olmasına rağmen yetersiz kalıyordu. Seks pozisyonlarında oldukça zorlanıyordum. Daha önce hiç penis büyütücü birşey kullanmamıştım. Penis pompası büyütme konusunda çok iyi sonuçlar verdi diyebilirim. Karım durumdan oldukça memnun. Teşekkür ederiz.
Egemen L. (33) – İstanbul

Penis Pompası Kullananların Yorumları (Videolu)

Bir önceki yazımız olan Penis Pompası Eczanede Satılır mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.