Penis Büyütücü Haplar – Penis Büyütme Yöntemleri

Penis büyütme tedavileri son yıllarda pek çok erkeğin başvurduğu tedavilerdendir. Penis boyu yetersiz olan erkekler cinsel hayatlarında ve partnerleriyle pek çok sorun yaşayabilirler. Kısa penis boyuna sahip olan kişilerin ereksiyon ve erken boşalma gibi sorunlar yaşamaları oldukça muhtemeldir. Yeterli boya sahip olmayan penisler partneri tatmin etmeyi engellerken erkeğinde doyuma ulaşacağı bir cinsel ilişki yaşamasını önler. Bu nedenle özgüvensiz bireyler ve mutsuz ilişkilerin sayısı da oldukça fazladır. Yapılan araştırmalara göre Türkiye’deki erkeklerin %68 i penis boylarından memnun değildir. Yüzdenin bu kadar fazla olması bu durumu bireysel bir sorun olmaktan çıkarmış ve erkeklerin karşılaşabileceği önemli bir sorun haline getirmiştir. Penis boyu sebebiyle cinsel sorunlar yaşayan erkekler için pek çok cinsel ürün üretilmiştir. Performans artırıcı haplar, jeller, penis büyütücü haplar, penis büyütücü krem ve penis pompaları bu ürünlerin başında gelmektedir. Penis kısalığı sorunu yaşayan ve bir tedavi arayan erkekler için bu ürün ve yöntemlere değineceğiz.

Penis Büyütme Ameliyatları:
Penis büyütme ameliyatları bilindiği gibi cerrahi bir müdahale gerektirir. Bu nedenle diğer yöntemlere göre en az tercih edilen yöntem olmaktadır. Penis içerisindeki süngerimsi dokuya müdahale eden penis ameliyatları bu bölgenin gelişmesini sağlamaktadır. Her ameliyat gibi risk teşkil etmektedir. Yaklaşık 3 cm kadar bir uzama sağlanabilmektedir. Riskli olması sebebiyle tercih edilme oranı oldukça düşüktür. Talep eden kişi sayısı az olduğu gibi bu konuda uzman doktor sayısı da oldukça sınırlıdır. Bu nedenle bu alanda fazla bir ilerleme kaydedilememiş ancak bazı yöntemler üzerinde küçük çaplı gelişmeler sağlanmıştır. Kalınlaştırma işlemleri sırasında penise enjekte edilen yağ gözle görülür bir şekilde kalınlaşma sağlayabilir ancak penisin işlevini yavaşlatabilir. Yağ dokusunun zamanla ters etmesi yapması da muhtemeldir. Penis ameliyatları erken veya geç boşalma sorununa hiç bir etki sağlamamaktadır. Kalınlaştırma işleminden sonra penisin kalınlığı baş bölümünün kalınlığını geçeceği için istenmeyen bir görüntü oluşturabilir. Ameliyat izlerinin belli olması da tercih edilmemesindeki etkenlerden biridir.

penis büyütme ameliyatı


Penis Büyütücü Haplar:
Penis tedavi yöntemlerinden biridir. Ameliyat yöntemine göre daha fazla tercih edilir. Ancak bu yöntem en az ameliyat kadar risklidir. Kimyasal maddeler içeren bu haplar piyasada %100 doğal olduğu ve bakanlıktan onaylı olduğu söylenerek pek çok firma ve kişi tarafından satılmaktadır. Reklamı iyi yapılan bu hapların içerikleri tam olarak bilinmemekle birlikte pek çok yan etkileri bulunmaktadır ve kişiden kişiye farklı etki gösterebilmektedir. Bakanlık onaylı olduğu belirtilerek alıcılar etkilenmeye çalışılmaktadır ancak bilinçli müşteriler araştırırlarsa bu bakanlık onayının sağlık bakanlığından değil tarım bakanlığından olduğunu kolayca öğrenebilirler. Bitkisel olduğu söylenen bu haplar pek çok kimyasal madde barındırmaktadır. Oluşabilecek yan etkiler ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. Pek çok kişinin temkinli yaklaştığı ve tercih etmediği bu haplar penis tedavisi için kullanılmaya devam etmekte ve pek çok müşteri bulmaktadır. Ancak iyi araştırma yapıldığında ve doktora danışıldığında kesinlikle kullanılmaması gereken ilaçlar olduğu görülebilmektedir. Cerrahi ve kimyasal tedaviler yerine daha doğal yöntemler tercih etmek her zaman daha sağlıklı sonuçlar verecektir.

penis büyütücü haplar


Penis Büyütücü Kremler:
Piyasada penis büyütme ve genişletme tedavisinde kullanılan bu kremlerin sahtesini satan firmalar oldukça çok sayıdadır. Satın aldığınızın yerin orjinal ürünler satmasına dikkat ederek alışverişinizi gerçekleştirmenizi tavsiye etmekteyiz. Derinize işleyen bu kremler dermotolojik olarak pek çok testten geçmiş olmalıdır. Özellikle bu konuda geniş bir araştırma yapmanız  gerekmektedir. Aksi takdirde tıpkı penis büyütücü haplar gibi yan etkilerini görebilirsiniz. Penisinize uyguladığınız bu kremlere vücudunuz reaksiyon gösterebilir. Kızarıklık, şişme, ağrı vb. pek çok etki ile karşılaşabilirsiniz. Aynı zamanda doğru tedavi sonucunda elde edeceğiniz uzamalar sizleri tatmin etmeye yetmeyebilir. Penis büyütücü kremler daha etkili yöntemlerle birlikte kullanıldığında çok daha etkili olacaktır.

penis büyütücü kremler


Penis Büyütücü Egzersizler:
Bu egzersizler en doğal ve sağlıklı yöntemlerden olmakla birlikte penisinizde yaratacağı etkiler oldukça sınırlıdır. Tıpkı penis büyütücü kremler gibi daha etkili bir yöntem ile birlikte uygulandığında oldukça yardımcı bir tedavi yöntemi olacaktır. Düzenli olarak yapılan büyütme egzersizleri ile penisinizi çalıştırabilir ve geliştirebilirsiniz. Etkisi az olsa da herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

penis büyütme egzersizleri


Penis Büyütücü Pompalar:
Penis pompaları daha önce de pek çok kez bahsettiğimiz gibi kimyasal bir ürün barındırmamakta ve krem, hap, ameliyat  gibi bir risk teşkil etmemektedir. Medikal bir alet olan penis pompası penisinizin bulunduğu bölgedeki süngerimsi yapıya daha fazla kan pompalayarak penisinizin uzamasını sağlamaktadır. Herhangi bir yan etkisi bulunmayan penis pompası düzenli kullanım ile birlikte gözle görülür önemli uzamalar sağlayabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Penis Pompası Eczanede Satılır mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Yorum Var

Yorum Ekle
  1. Ben 4 kutu aldım haplardan bir ton param gitti hadi para önemli değil hiçte bir işe yaramadı. siz güvenilirsiniz

  2. benim penis boyum 14 cm ilişkide korkuyorum normal hayatta penis boyu 5 cm oluyor. peki penis boyumu uzattabilirmiyiz endişelerim cok kabarik ileride iliskiye girdigimde kadinini mutlu edemsem endisleniyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir