Erken Boşalan Erkeklere Çözüm Önerisi


Erken boşalan erkeklere çözüm önerisi olabilecek en güvenilir ürünlerden biri penis pompasıdır. Penis pompası düzenli kullanıldığında penis büyümesi gözlemlenirken erken boşalma, eğrilik, erekte olamama gibi sorunları da çözüme kavuşturmaya yardım eder.
Cinsel problemler yaşayan erkekler bu problemleri aşmak için cinsel ilaçlara başvurabiliyor. Cinsel gücü destekleyici ilaçlar sağlığa zararlı olmakla birlikte, penise ve sorunlarına da doğrudan bir etki sağlamıyor. Böyle durumlarda yeterli araştırma yapmadan ilaç tedavisine başvurmak yerine doktorunuza danışmanızı öneririz. Prostat kanseri ile karşı karşıya olan hastalara penis pompası tavsiye eden uzman doktorlar erken boşalma gibi sorunlarınız için de size aynı tavsiye de bulunacaktır. Sağlığa herhangi bir zararı olmayan penis pompaları üretim şekli, yapısı bakımından bu tehlikeyi engellemektedir.

Penis pompaları penis bölgenize daha fazla kan pompalayarak penisinizi cinsel ilişki sırasındaki şekline gelmesini sağlar. Bu kullanım düzenli olduğunda penis giderek büyür ve şekli kalıcı kılar. Aynı şekilde penisin düzenli kullanımla ereksiyona alışması erken boşalma sorununu da çözüme kavuşturur. Erekte hali daha uzun süren penis ile erken boşalma sorununuzun önüne geçebilir ve daha uzun ereksiyonlar ile daha keyifli cinsel birliktelikler yaşayabilirsiniz.

Erken boşalma ve penis kısalığı şikayeti bulunan erkekler, cinsel ilişkilerinde arzuladıkları deneyimi yaşayamamaktadırlar. Sorun,  gerek kısa penis nedeniyle partneri tatmin edememe gerek erken boşalma nedeni ile tatmin edememe olsun; cinsel ilişki bir zevkten çok bir işkenceye dönüşebilir. Bayanlar bu durumdan zamanla sıkılabilir ve bu durumu size yansıtabilirler. Cinsel hayatında sorunlar yaşayan erkeklerin sosyal hayatlarında da başarısızlıklar gösterdikleri açıkça görülmüş bir gerçektir. Partnerine yetememe sorunu kimi erkeklerde psikolojik bir soruna kadar sebebiyet vermiştir. Bu durumun asıl sebebi toplum baskısı olmaktadır. Toplumda sürekli olarak büyük penisli erkeğin avantajlı olduğu, daha erkek olduğu gibi anlayışlar yer almaktadır. Bu söylemlerde doğruluk payı da oldukça büyüktür. Ancak penis kısalığı veya erken boşalma erkeğin bir suçu değildir.
Bu gibi nedenlerle erkeklerin neredeyse hep her zaman daha büyük bir penise sahip olmak ister. Ortalamanın üzerinde olan erkekler dahi daha uzun bir penis için tedavi görme talebinde bulunmuşlardır. Türkiye’deki erkeklerin yarısından fazlası yani ortalamanın altında kalan kısım ise ortalama bir seviyeye ulaşmak için çeşitli penis büyütücü yollar deniyor. Bu yolların başında da penis pompası geliyor.

Bunun nedeni penis pompasının sadece penis boyuna değil, işlevine de etkide bulunmasıdır. Penis pompası ile erken boşalma sorununuza çözüm bulabilir ve daha uzun süren cinsel birliktelikler yaşayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Penis Pompası Eczanede Satılır mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir