Garanti ve Doğal Penis Büyütücü

garanti penis büyütücü
Daha önce de bir çok yazımızda garanti yollar ile doğal penis büyütücülerden bahsetmiştik. Eski yazılara ulaşmak zor olduğundan bu başlıkta yine bu yöntemleri değerlendireceğiz. Penis büyüten ve büyüttüğü iddia edilen bir çok yöntem var. Hangisinin işe yarar veya hangisinin faydasız olduğunu da sizinle paylaşacağız. Bu bilgiler testlerimize ve gözlemlerimize dayanmaktadır. Erotik shop mağazamız olduğu için tüm ürünlerin numuneleri bize gönderilir, işe yararlılığı konusunda yakın çevremize bu numuneleri veririz eğer işe yararsa mağaza da satışını yapmaya başlarız.

Penis Büyütücü Kapsüller/Haplar: Marka gözetmeksizin bunların tamamının işe yaramadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Eczanelerde dahi satılan ürünler bunlara dahildir. Arkasında oldukça ciddi ve büyük şirketler yer almaktadır. Daha önce kutularca alıp faydasını görmemiş biri de siz olabilirsiniz. İddia şudur ki, ilk kutu temeli hazırlamaktadır ve 3 kutu sonunda 6-7cm uzama sağlanacaktır, kesinlikle işe yaramaz üründür. Umut tacirliğinden başka birşey değildir. Uzak durmanız faydanıza olacaktır. Sadece cinsel performansınızı arttırır.

Penis Büyütücü Ballar (Kırmızı Bal): Reklamı oldukça iyi yapılmış bir üründür. Reklamlarında dünyanın en uzun penisine sahip olan kişisi Jonah Falcon kullanılmıştır. Bu kişi Amerikalı olup sertleştiğinde 35cm bir penise sahiptir ki ameliyatlar ile bu duruma gelmiştir. Gayet sağlıksız ve yöntem seçip penisine vazelin enjekte ettirerek bu seviyeye gelmiştir. Penis büyütücü balların reklamında fotoğraflarının kullanıldığından Amerikalı Jonah Falcon’un dahi haberi yoktur. Ballarında performansa etkisi vardır ama penisi büyüttüğünü söylemek maalesef yalan olur.

Penis Büyütücü Bantlar: En fiyaskosu da kesinlikle budur. Hiç bir alanda cinselliğinize pozitif etki yaratacak hiç bir bileşene sahip değildir. İnsanları dolandırmak üzere piyasaya sürülmüştür. Lütfen itibar etmeyiniz.

İşe Yarayan Penis Büyütme Yöntemleri

Penis Büyütme Ameliyatı: Bu yöntem ile penisi hem kalınlaştırmak hemde uzatmak tek operasyon ile mümkündür. Kalınlaşması için vücudunuzun belirli bölgesinden alınan yağ penise enjekte edilir ve kalınlık sağlanır. Uzaması için 2 yöntem mevcuttur. Gömülü penis ortaya çıkarılır veya ek yapılarak uzatılması sağlanır. Gömülü penisin ortaya çıkartılması daha sağlıklıdır, sertleşme sorunu yaşanmaz. Bu ameliyatlar 2015 yılı baz alındığında 5.000TL’den başlamaktadır.

Elle Yapılan Penis Büyütme Egzersizleri: Elle yapılan egzersizlerin doğru yapıldığında faydaları görülür. Egzersizler günlük 1-2 saat aldığından bir çok kişi kısa sürede bıkıp bırakır ve genellikle sonuç alamaz.

Penis Büyütücü Traksiyon Cihazlar: Penis büyütücü pompa ve çeşitli aletlere verilen isimdir. Traksiyon ürünler genellikle egzersizleri kısa sürede tamamlamanızı ve gündelik hayatınızı aksatmamanız için tasarlanmış ürünlerdir. Bu traksiyon cihazların başında satışını yapmış olduğumuz penis pompaları gelir. Elle yapılan egzersizlerin konsantre halidir. Penis büyütücü pompalar ile günde 15-20 dakikanızı ayırarak kesin sonuçlar alırsınız. İlk sonuçlar 3.-4. hafta sonunda ortaya çıkmaya başlar.

Bir önceki yazımız olan Kadınlarda Cinsellik İsteğini Arttıran Yiyecekler başlıklı makalemizde kadınlarda istek arttırıcı gıdalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir