Penis Büyütücü Pompa – Merak Edilenler

merak-edilenler

Penis büyütücü pompa almayı düşünen kişilerin aklına bir takım sorular geliyor. Bu sorular gerek çağrı merkezimize gerekse de internet sitemizdeki iletişim kutularından bize yönlendiriliyor. Müşterilerimizden almış olduğumuz bu soruları tek bir başlık altında toplamaya karar verdik.

Penis pompası gerçekten işe yarıyor mu?
İşte en sık karşılaştığımız soru bu. Penis düzenli egzersizler sayesinde büyüyebilecek bir organdır. Eğer ürünü alıp kullanım talimatını uygularsanız kısa sürede penisinizin gelişimini görürsünüz.

Zararı var mı?
Penis pompası ilk olarak prostat tedavisinde kullanılmaya başlamıştı. Bu süreçte penis büyüttüğü gözlemlendiği için penis büyütücü olarakta satışa çıktı. Çıkış amacı prostat tedavisi olup tıbbi bir üründür ve sağlığa kesinlikle hiçbir zararı yoktur.

Kaç cm uzar?
Bu değerler kişiden kişiye farklılık göstermekle beraber minimum ve maksimum değerler bellidir. 4 aylık kullanım sonunda minimum 4cm uzama olurken maksimum 6cm uzama gerçekleşir.

Kimler kullanabilir?
Ürün kullanımıyla ilgili bir sınırlama yoktur eğer peniste hiç sertleşme gerçekleşmiyorsa (viagra ile bile) doktorunuz mutluluk çubuğu tavsiye ediyorsa penis pompasının faydasını göremezsiniz.

Nasıl kullanılıyor?
Ürünün kullanımıyla alakalı hazırlamış olduğumuz talimatı gönderiyor ve yinede aklınıza takılan soruları telefon üzerinden sürekli olarak canlı yanıtlıyoruz.

Erken boşalıyorum, faydası olur mu?
Evet hemde ilk kullanımdan itibaren erken boşalmaya yönelik bir probleminiz varsa yardımcı olan bir üründür.

Sertleşme bozukluklarına faydası var mı?
Sertleşme durumunuz düzensiz ise yani sertleşme bir kez dahi sağlanabiliyorsa sorun yok ilk ay itibariyle sertleşme bozukluklarının düzeldiğini hissetmeye başlarsınız. Ancak hiç sertleşme olmuyorsa yukarıda bahsettiğimiz gibi maalesef faydası yoktur.

Aşağıdaki videoyu izlemeniz penis büyütücü pompa hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Bir önceki yazımız olan Penisim Küçük Ne Yapmalıyım (Çözüm) başlıklı makalemizde cinsel organım ufak ve penisim ufak hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Yorum Var

Yorum Ekle
  1. Benim penis boyu 13 cm ve bu ürünü kullanırken ereksiyon haldemi yoksa sönük haldemi kullanılır 13 cm için tavsi ettiğiniz ürün hangisi

    1. Ereksiyon halde kullanmanız daha sağlıklı olacaktır. 1 numaralı ürünü tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir