Penisim Küçük Ne Yapmalıyım (Çözüm)

penisim-ufak

Penisim küçük ne yapmalıyım sorusu bizlerin sıklıkla karşılaştığı bir soru olmakla beraber bu konuda müzdarip kişilere çözüm üretmemiz gerekmektedir. Bir çok bilim adamı ve sex konusunda otorite sahibi kişiler penis boyunun önemli olmadığını aslında işlevinin önemli olduğunu savunmaktadır. Bu durum pratikte maalesef öyle değildir. Eğer bu tip bir arayışa girdiyseniz zaten cinsel hayatınızda birşeyler ters gidiyor demektir.

Kadını tatmin edecek penis boyu kadının vajinal yapısına göre farklılıklar gösterir. Penisinizin küçük olduğunu düşünüyorsanız çeşitli çözümleri bu yazıda sizler ile paylaşacağız.

göbek-penis-boyu

Penisin kısa kalmasının ya da kısa gözükmesinin sebeplerinden biri aşırı kiloya bağlı penis bölgesindeki yağlanmadır. Bu tip durumlarda penis içeriye gömülü bir şekilde gözükeceğinden 3-4cm bir ufalma gözlemlenir. Daha önce penisim daha büyüktü, sonrasında küçüldü sorusunun cevabı da kiloya bağlı göbek bölgesindeki yağlanmadır. Böyle durumlarda eski boyunu ortaya çıkartmak adına spora başlamanız şart! En kolay yöntem var olan penis boyunu eski boyutlarına getirmektir. Ayrıca göbek bel ağrısı yaptığından cinsel performansınızı da kötü etkiler.

Penisinizi uzatmak adına hap, krem, bal veya çeşitli gıda takviyeleri kullanmayın. Bilinçsiz bir şekilde çekiştirmeyin.

Çözüm Yöntemleri
– Ameliyatlar %100 çözüm sunar ancak bu ameliyatların maliyetleri oldukça fazladır. 2015 fiyatları itibariyle 5.000TL’den başlamaktadır. Ameliyat sonrası 1-2 hafta cinsel ilişkiye girmemeniz tavsiye edilir. Penis büyütme ameliyatının da farklı yöntemleri olup tavsiyemiz gömülü olan penisin ön plana çıkartılmasıdır. Bu sayede sağlıklı büyüme gerçekleşir ve sertleşme sorunu da yaşanmaz.
– Penis büyütücü traksiyon cihazları yani penis pompaları penisinizin de büyümesini sağlar. Bunlar ile ilgili tüm açıklamayı yine ana sayfadan edinebilirsiniz.
– Elle penis büyütme egzersizleri, bu egzersizler de işe yaramaktadır ama doğru yapmanız gerekir. Yanlış hareketler sakatlanmalara sebebiyet verebilir.

Daha fazla bilgi almak için müşteri temsilcisini arayabilir, sitemizdeki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Penis Büyütücü Pompa ve Hapın Birlikte Kullanılması başlıklı makalemizde penis büyütücü kapsül ve penis büyütücü pompa hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir