En İyi Prezervatif Hangisi

Güvenli bir cinsel ilişki için prezervatif kullanmak önemli. Prezervatif kullanımı her iki taraf içinde hazzı düşürmektedir ama gebelik, frengi, bel soğukluğu veya AIDS’i önlemek için kullanılması gereken bir üründür.

Prezervatif kullanımında genellikle erkek için haz azaldığı düşünülse de kadın da genellikle prezervatifsiz ilişkiyi daha çok tercih ediyor. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki prezervatifsiz cinsel ilişkiden kadın çok daha fazla zevk alıyor.

Ultra ince prezervatifler kullanılarak bu hazzı yine üst seviyede tutabilmek mümkün. Yine hazzı düşürmemek için kayganlaştırıcı jel kullanımını da tavsiye edebiliriz.

Okey Ultra Hisset: Bu ürünü her yerde rahatlıkla bulabilirsiniz, marketlerde veya eczanelerden temin etmek kolaydır. Genellikle fiyat aralığı 15-20TL arasında değişmektedir. 10’lu paket olarak satılmaktadır.

Durex Daha Yakın Hisset (Ultra Hisset): Yine kullanımı keyif veren bir üründür, kauçuk kötü bir koku yaymaz. Krem oranı gayet iyidir. Fiyat aralığı 12’li olmasına rağmen 15-20TL arasındadır.

NOT: Ürünler tavsiye amacıyla paylaşılmış olup internet üzerinden prezervatif satışımız yoktur.

Bir önceki yazımız olan Penis Büyütücü İğne başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir