Ereksiyon Vakum Pompası: Sertleşme Bozukluğu

iktidarsızlıkİktidarsızlık tedavisinde kullanılan bir yöntem de ereksiyon pompalarıdır (penis pompası). Genellikle sildenafil, tadalafil içerikli haplar tedavi amaçlı olmayıp anlık cinsel birleşme için kullanılan ilaçların yetersiz kaldığı durumlarda ürolog doktorlar tarafından şikayet sahibi hastaya penis pompası tavsiye edilmektedir.
Cihazın kullanımının kolay olması sebebiyle herkesin evde kullanabileceği bir yapıdadır. Strese, şeker hastalığına vb durumlara dayalı sertleşme bozukluğu olsa da tüm hastalık gruplarına etki eder.

ereksiyon pompasıMutluluk çubuğu taktırmadan önce es kaza penis pompası ile karşılaşmış bir çok 50-70 yaş aralığında müşterimiz oldu. Her biri de öncesine oranla oldukça iyi bir sertleşme sağlandığını gerek yorum gerekse de telefon ile bizimle paylaştılar.

Penis pompaları haplar gibi cinsel birleşme öncesinde alınan ve sadece o an ki cinsel birleşmeyi geçiştiren bir ürün değildir. Zamanla penis pompası kullanmadan da sertleşme bozukluğu ortadan kalktığı görülmüştür.

Erken boşalma sorunu olanlar içinde ekstra bir avantaj sağlayarak meninin dışarı çıkmanızı engelleyerek boşalma süresini de uzatır.

Sertleşme tedavisi ile alakalı bir önceki yazımızı http://wwo.penispompasi.web.tr/2014/09/penisim-sertlesmiyor-cozumu-nedir/ bu bağlantı üzerinden okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Penis Büyütücü İğne başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir