Penis Büyütücüler İşe Yarar Mı?

penis-büyütücüler-işe-yarar-mıPenis büyütücülerin işe yaramasını bir çok erkek ister. Hem basit, hem pratik, hemde ekonomik olarak zorlanmadan daha büyük ve kalın bir penise sahip olmak isterler. Bunu neredeyse tüm erkekler hayal eder. Standartların üzerinde bir penis boyu olsa dahi bunun hep daha fazla olmasını hayal eder. Çünkü Türk erkeği penis boyundan memnun değil.

Türkiye’de insanları %90’ı penis boyundan memnun değil. Bunu biz söylemiyoruz Cised (Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği) 1460 kişi ile yaptığı ankette bunu bizimle paylaşıyor. Ankete katılanların %85’i de partnerinin penis boyundan memnun olmadığını düşünüyor. Bizde bu kişilerin problemlerine yardımcı olmak adına işe yarayan penis büyütücü yöntemler hangileri? İşe yaramayan penis büyütme yöntemleri hangileri sorusunu bu yazımızda paylaşmayı amaçlıyoruz.

İşe Yaramayan Penis Büyütücü Yöntemler

Yazımızın bu kısmını oluştururken bilimsel bir dayanağı olmayan insanların duygularını sömüren penis büyütücü olarak satılan ürünlere değineceğiz.

penis-büyütücü-haplar

Penis Büyütücü Haplar: Daha önce hapı kullanmışlar bu yazıyı bu kadar geç farkettiler diye kendilerini şanssız hissediyor ve yazıda bulunan bilgilere hak veriyor olacaklardır. Ürünümüzü alın, 3 kutu sonunda 7,62cm büyüme sağlayanacaktır diyen kişilerden/sitelerden almış olduğunuz ilaç maalesef penis boyutunuza etki etmemiştir. Çünkü bunun bilimsel bir dayanağı maalesef yoktur. Penis daha sert olmuş olabilir erken boşalmanızı da engellemiş olabilir içerisindeki sildenafil sayesinde ama asıl amacı olan penis büyütme görevini maalesef yerine getirememiştir. Penis büyütücü hap piyasasının liderini daha önce arkadaşlarımız üzerinde test etme imkanımız olmuştu. (http://wwo.penispompasi.web.tr/2015/05/v-pills-ise-yariyor-mu/)

penis büyütücü kremler

Penis Büyütücü Kremler: Fiyasko ürünlerden birisi de budur. Çok az insanda anlık büyüme sağlar ve gerçekten büyüme anlıktır 10-15 dakika kalınlaşma gözlemlenir ama bu kalınlaşmayı partneriniz bile fark etmeyebilir. Penisin kalınlaşması herkeste gözlemlenen bir durum değildir. Kremler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz: http://wwo.penispompasi.web.tr/?s=krem linkimiz ziyaret edebilirsiniz.

Penis Büyütücü Bantlar: Bir sıralar satışı yapılmaya çalışılıyordu insanlar pek rağbet göstermediği için devamı gelmedi. http://wwo.penispompasi.web.tr/2014/11/penis-buyutucu-bant-ise-yaramiyor/

penis büyütücü ballar

Penis Büyütücü Ballar: 2-3 yıldır penis büyütücü adı altında satılmaya devam ediyor. İlk girdiklerinde 300-400TL gibi rakamdan 1 kavonozu satılan ürün zamanla kırmızı, yeşil, jamaika balı gibi isimlerle piyasasını devam ettirirken fiyatını da 49TL gibi bir rakama kadar çekmek zorunda kaldı. Bunların içinde glikoz var normal bi insanı şeker hastası edebilir, şeker hastası kişiyi de şeker komasına sokabilir. Lütfen uzak durun. Penis büyütücü bal yazımız.

Yukarıda işe yaramaz ve para tuzağı olan ürünleri sizinle paylaştık. Bunların dışında aklınıza takılan soruları aşağıdaki yorum kutusundan bize gönderebilirsiniz.

İşe Yarayan Penis Büyütücü Yöntemler

En önemli bölümde burası, işe yaramayan ürünler kullanmış olabilirsiniz çok önemli değil hepsi geçti gitti. Peki işe yarayan ürünler veya yöntemler hangileri?

Penis Büyütme Ameliyatları: Adı üstünde ameliyat cerrahi bir müdahale gerektirir ve Türkiye’de bu alanda etkili, işinin ehli doktorlar var. Ameliyatlardaki en büyük risk sertleşme bozukluğuna sebebiyet vermek. Eğer ameliyat olmayı düşünüyorsanız sonrasında pişmanlık yaşamamak adına alanında çok çok iyi bir doktora kendinizi teslim edin.

Penis Büyütme Egzersizleri: Egzersizler işe yarar yöntemlerdir ve masrafsızdır ama tekniği doğru bir şekilde yapmanız gerekir alanında uzman birinin size göstermeden öğrenmeniz biraz zor olabilir. Denemeden önce konuya hakim birine danışmalısınız. Aksi halde sakatlanmalara sebebiyet verebilirsiniz.

Penis Çekme Aletleri: Bu tip egzersiz cihazlarının işe yaradığını söylemiştik ve geçtiğimiz günlerde Akdeniz Üniversitesi Üroloji bölümü penisi çekerek 4cm kadar büyütebileceğini duyurdu. Türkiye olarak bu konuda sırları biraz geç paylaşıyoruz.

Penis Büyütücü Pompa: Satışını yaptığımız ürün, yaklaşık 4 yıldır satıyoruz alan her müşterimiz istisnasız memnun. Bu alanda Ürolog Darius A. Paduch’un çalışmaları ve yazıları da mevcut. Biraz ingilizceniz varsa araştırmanızı tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Titan Penis Büyütücü Jel başlıklı makalemizde penisi büyüten jel, titan gel ve titan jel hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir