Bizon Jel Penis Büyütücü İşe Yarıyor Mu? Test Sonuçları

Bizon Jel 2017 Ocak ayı itibariyle piyasaya sürülmüş penis büyütücü jelin adıdır. Son dönemlerde reklamları internette iddialı bir şekilde döndüğü için bir çok ziyaretçimiz bizon jel işe yarıyor mu şeklinde bizlere yorum bırakmaktaydılar. Sizin için bizon penis büyütücü jeli araştırdık. Jelin bizon boynuzundan üretildiği belirtilmekte, aşağıda resimde hammadesini ok ile gösterdik.

bizon jel

Boynuzdan jel üretimi yapıldıysa üretici firmayı kutlayabiliriz ama etkili olması açısından reklam amaçlı bir slogan olabilir. Bu tip durumlara pek takılmadan ürünü incelemeye geçebiliriz. Daha önce incelemiş olduğumuz titan jel veya amazon jel isimli ürünleri de daha önce inceleme fırsatımız olmuştu. Tüm ön yargılarımızdan kurtulup 2 sağlıklı kişi üzerinde test yapma kararı aldık.

Bizon Jel Kullananlar

Testi sağladığımız kişiler Ömer (23) ve Tufan (28) yaşlarında sağlıklı herhangi bir problemi olmayan kişilerdir. Test sonunda ürün etki etmezse öne sürülebilecek herhangi bir bahane bulunmamaktadır. Her ikisine de birer kutu bizon jel hediye ettik. 50ml şeklinde 1 ay boyunca kullanıldı.

Bizon Jel Test Sonuçları

Ömer: Kullanmaya başlamadan önce pek ümidim yoktu. Daha önce de bu tip ürünleri sayenizde test etme imkanım olduğu için artık bende hangi penis büyütücünün fayda sağlayabileceğini önceden tahmin edebiliyorum ama bizon boynuzundan üretilmiştir lafı beni etkilemişti. Sürdükten sonra penis hemen ereksiyon oluyor ama denildiği gibi anlık büyüme gerçekleşmiyor. Ereksiyonun olma sebebi de kremi sürerken iyi bir kayganlaştırma sağlamasından kaynaklanıyor. Bir ay kesintisiz kullandım, sonuçlarından memnun oldum.

Tufan: Penis büyütme alanında sizinle tanışmadan önce kullanmadığım hap ve krem kalmamıştı. Kısa süreli sonuç aldıklarım olmuştu ama kalıcı olarak penis büyüten hap veya kreme denk gelmemiştim. Düzenli kullanılırsa etkili olacak cinsten bir ürün.

PENİS BÜYÜTÜCÜ VİDEOMUZ

Penis Büyütücü
 

Bizon Jel Yan Etkileri: Herhangi bir yan etkisi yoktur, yanma gibi durumlarda penisi bol su ile durulayınız.

Bizon Jel Nasıl Kullanılır: Kremi sabah ve akşam penise masaj yolu ile uygulamanız belirtiliyor. Eğer beklenmedik bir durum ile karşılaşırsanız kullanıma 1 veya 2 gün ara vermeniz daha sağlıklı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Penis Büyütücü Uzatmalı Prezervatif başlıklı makalemizde penis büyütücü kılıf ve penis uzatıcı kılıf hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir