Penisimi Kalınlaştırmak İstiyorum

penis-kalinlastirmakPenisimi kalınlaştırmak istiyorum diyenlere müjde. Penis büyütücü yöntemler ile penis boyunda ciddi miktarda uzama ve kalınlaşma sağlandığı artık kabul edilen bir gerçektir. Ayrıca bu yöntemlerin penis boyunu uzatmakla kalmadığı penisin kalınlaştırılmasında da ciddi etkisi olduğu gözlenmiştir.

Penisi boy ve kalınlık olarak geliştirmenin birçok yolu vardır. Bunlar; penis büyütmek için, çeşitli yöntemler vardır. Bu yöntemlerin hangisi işe yarar hangisi işe yaramaz sizlerle paylaşmak isteriz.

  • İlaç kullanmak,
  • Ameliyat olmak,
  • Elle ggzersiz yapma
  • Penis pompası kullanımı

dogal-penis-buyutucu

Bu yöntemlerin avantajlı ve dezavantajlı yönlerini inceleyelim:

İlaç Kullanmak:

Penis büyütme ve kalınlaştırma alanında insanların en çok hayal kırıklığına uğradığı ürün penis büyütücü ilaçlardır. İlaç kullanarak penis geliştirme konusunda kullanıcıların pek de olumlu geri bildirimlerinin olmadığını gözlemliyoruz. Ayrıca penis büyütme vaadinde bulunan birçok ilacın içinde cinsel performans artırıcı genellikle sentetik (kimyasal) maddeler bulunmakta. Bu maddelerin etkisiyle geçici bir büyüme (1cm) ve kalınlık hissi olsa da bu ilaçların peniste kalıcı büyüme sağlamadığı gibi bu tür ilaçlar bazı yan etkilerin çıkmasına da neden olmaktadır. Sağlık açısından riskli bir durum.

Penis büyütücü haplar hakkında daha fazla bilgi: http://wwo.penispompasi.web.tr/2015/08/penis-buyutucu-haplarin-etkileri/

Ameliyat Olmak:

Penis boyu ve kalınlığını artırmak için bilinen bir yöntem de penis büyütme ameliyatlarıdır. Ameliyatlar 4-5bin gibi rakamlardan başlamaktadır ve genellikle başarılı sonuçlar elde edilir. Ödediğiniz yüklü paranın yanında iyileşme sürecinin uzun ve acı verici olması ameliyat yönteminin dezavantajlarından en önemlisidir. Ameliyatın doğru bir yöntemle yapılması çok önemlidir aksi halde büyüme sağlanırken cinsel performansta azalma gerçekleşebilir.

Penis büyütme ameliyatları hakkında daha fazla bilgi: http://wwo.penispompasi.web.tr/2015/05/penis-buyutme-ameliyati-fiyatlari/

Egzersiz Yapmak:

Egzersiz ile penis büyütmek mümkündür. Biraz zahmetli olmakla beraber hiçbir ücret ödemenize gerek kalmaz. Günlük kendinize ayıracağınız 1,5 – 2 saatlik egzersiz programıyla penisinizi kalınlaştırabilirsiniz. Bu yöntem ile penis ereksiyon haline geçtiğinde içine kan dolan süngerimsi yapıdaki kan odacıkları germe ve çekme hareketleriyle geliştiriliyor ve peniste kalıcı uzama ve kalınlaşma sağlanıyor. Tabii ki bu egzersizlerin gelişi güzel uygulanmaması sağlık açısından çok önemli. Çünkü rastgele uygulanan egzersizler peniste kalıcı hasarlara yol açabilmektedir. Eğer uygulanacaksa mutlaka işin uzmanından yardım alınmalıdır. Bu konuyla alakalı piyasada satılan ve oldukça popüler olan eğitim kitapları olduğunu belirtelim.

Penis büyütme egzersizleri hakkında daha fazla bilgi: http://wwo.penispompasi.web.tr/2015/04/en-iyi-3-penis-buyutme-egzersizi/

Penis Büyütücü Pompa:

Penis geliştirme yöntemlerinin sonuncusu belki de en etkili en ucuz yöntem penis büyütücü pompa kullanmaktır diyebiliriz. Penis büyütücü pompanın büyütme mantığı da egzersiz yöntemine benzemekle beraber uygulamada egzersiz yöntemi kadar zor değildir. Çünkü yukarda da belirttiğimiz gibi egzersiz yönteminin oldukça bilinçli bir şekilde uygulanması gerekmektedir. Ancak penis büyütme pompası ise kullanım rahatlığı açısından kullanıcıların en çok rağbet ettiği yöntemlerin başında gelmektedir.

Sonuç olarak penis geliştirmek için doğal yöntemler kullanmak en doğrusudur. Doğal yöntemlerden ise penis büyütme pompası kullanmak kullanım rahatlığı ve uygun maliyetli olması açısından tercih edilmelidir.

Bir önceki yazımız olan Titan Penis Büyütücü Jel başlıklı makalemizde penisi büyüten jel, titan gel ve titan jel hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir