Penis Büyütücü İğne

penis büyütücü iğnePenis büyütücü iğnenin ne işe yaradığını ve penisi nasıl büyüttüğünü ele alacağız. Penis boyundan memnuniyet duymayan erkekler çeşitli yöntemlere başvurmuştur. İğnede bu yöntemlerden birisidir ancak iğne ile 2 method mevcuttur.

Penis sertleşmesinde kullanılan iğneler: Sertleşme sorununu yaşayan ve kesinlikle sertleşme yaşayamayan kişilerin geçici olarak suni bir sertleşme sağladığı iğneler vardır. Uzman yardımı olmadan kişi cinsel ilişki öncesinde iğneyi penisine uygular ve sertleşme sağlanır. Bu sertlik 25-30 dakika kadar sürer ve penis yumuşayarak eski haline döner.

Penis büyütmede iğne kullanımı: Bu alanda tercih edilen bir yöntem değildir. Penise yağ enjekte ederek kalınlaşmasını ve 2cm’e kadar da uzamasını sağlamaktadır. Yağ enjekte edildiği için kalınlaşma alanında daha etkilidir. Uzaması daha zor gerçekleşecektir.  Penis büyütme ameliyatı kadar kapsamlı bir operasyon değildir. Operasyon Türkiye’de pek tercih edilmemekle beraber fiyatları 4.000TL’den başlamaktadır.

Penis büyütücü iğne tavsiye ettiğimiz ameliyat yöntemi değildir. Penis büyütme ameliyatı olmaya karar verdiyseniz eğer tavsiye ettiğimiz ameliyat ile ilgili bilgi almak için http://wwo.penispompasi.web.tr/2015/04/garanti-ve-dogal-penis-buyutucu/ bu yazıdaki ameliyat bölümünü okumanızı tavsiye ederiz.

Bu yazıda aklınıza takılan bölümler varsa alttaki alandan sorunuzu bize ulaştırın.

Özet: Penis büyütücü iğne yine doktorlar tarafından kişiye uygulanması gerekir. Daha çok şeker hastalarına tavsiye edilen bu iğneler 1 saate kadar sertleşmeyi sağlar. Damarlara daha fazla kan pompalanmasını sağlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Penis Büyütücü Sprey başlıklı makalemizde macho man sprey ve penis büyütücü sprey işe yarıyor mu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir