Titan Penis Büyütücü Jel

titan-penis-büyütücü-jel

Titan penis büyütücü jel genellikle televizyon kanallarında satışı yapılan penis büyüttüğü iddia edilen bir jel veya krem diyebiliriz. 90-100TL’ye satışı yapılan bu ürün için tavsiye edilen kullanım miktarı genellikle 3 tüp şeklinde olmaktadır. Ürünü penisinize sürdüğünüzde krem mentollü olduğundan Vicks’te karşılaşacağınız etki peniste görülüyor. Kullanırken penisi sağıyorsunuz, çekiyorsunuz bu şekilde büyüyeceği iddia edildiği için bu işlemleri yapıyorsunuz. 1 ay sonunda peniste ne uzama ne de bir kalınlaşma maalesef gerçekleşmiyor. Penisini büyütmek isteyen kişiler genelllikle televizyonda reklamı çıktığı için genellikle tercih ediyorlar kullanım sonrası da taahhüt edilen penis büyümeleri kesinlikle gerçekleşmiyor.

Titan penis büyütücü jel genellikle hayal kırıklığına yol açıyor vermiş olduğunuz para ve harcamış olduğunuz zaman sonunda maalesef peniste bir büyüme gerçekleşmiyor.

Etkileri: Ereksiyon sağlamada iyi ancak kayganlaştırıcı etkisi sayesinde vajina ile sürtünme ile beraber sünnet bölgesini hassaslaştırması sebebiyle erken boşalmaya sebep vermektedir. Titan jel penis büyütücünün etkisi maalesef yoktur.

Orjinal Titan Jel’in ambalajı paketlidir ve üzerinde Rusça ibareler yer alır. Kayganlaştırıcı niyetiyle alacağınız Titan Jel’in orjinal olmasına özen gösterin, sahte Titan Jeller peniste kızarıklık veya alerjik etki gösterebilir.

Penis büyütme alanında tavsiye ettiğimiz yöntemleri okumak için: http://wwo.penispompasi.web.tr/2015/04/garanti-ve-dogal-penis-buyutucu/ lütfen bu yazımızı okuyunuz.

Penis büyütücü pompa kullanan kişilerin yorumları için linke tıklayınız: http://wwo.penispompasi.web.tr/#comments

PENİS BÜYÜTÜCÜ VİDEOMUZ

Penis Büyütücü
Titan Jel Şikayet: Ürünü kullandıysanız yorum alanından şikayetlerinizi bırakabilir veya şikayet konulu yorumları da okuyabilirsiniz.

Titan Jel Yan Etkileri: Hayal kırıklığına uğratmaktadır nemlendirici ile aynı formüle sahip bir kremin herhangi bir yan etkisi olamaz.

Titan Jel Nasıl Kullanılır: Ürün sabah akşam pirinç tanesi boyutunda penise masaj yoluyla uygulanmaktadır.

Titan Jel Ekşi Sözlük: Ekşi sözlük’te titanjel ile ilgili bir bilgiye maalesef yer verilmemiştir.

ÖNEMLİ NOT: Titan jelin satışı Kasım 2016 itibariyle satışı Sağlık Bakanlığı tarafından durdurulmuştur. Azerbaycan’da Titan Gel satışı bulunmaz.

Bir önceki yazımız olan Penis Büyütücü İğne başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Yorum Var

Yorum Ekle
  1. bu titan jel tamamen uydurma ben 3 kutu aldım bir sürü param gitti. hiç bir işe yaramadı adamlara ulaşamıyoruz da bu yazıya daha önce denk gelsem almazdım zaten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir