Amazon Jel Penis Büyütücü İşe Yarıyor mu?

Amazon jel adında penis büyütücü bir ürün piyasaya çıkmış bulunuyor. İçeriği sayesinde oldukça etkili sonuçlar vereceği iddia edilen bir karışımdan oluşmaktadır. Yetişkin videolarının yayınlandığı sitelerde reklamları dönen Amazon penis büyütücü jel gerçekten işe yarıyor mu? 79TL gibi bir fiyata bir kutusu satılan Amazon ile ilgili incelememiz. Bu konudaki tüm bildiklerimizi siz ziyaretçilerimize tarafsız bir şekilde aktarmaya özen göstereceğiz. Daha önce de krem, jel ve haplar ile ilgili çeşitli testlerimizi gerçekleştirip sizinle paylaşmıştık.
amazon-jel
Ünlü porno starlarının Amazon Jel kullanıldığı söyleniyor. Zaten hangi penis büyütücü piyasaya sürülse Brazzers’ın yıldızları o penis büyütücüyü kullanıyor. Grafiklerde Johnny Sins ve ürününün fotoğrafı yan yana konarak sürekli reklam çalışmaları yürütülmektedir. Peki ünlü yıldız Johnny Sins Amazon Jel kullanıyor mu? Bu konuda cevabımız tabii ki hayır. Johnny Sins’in genetik olarak o penise sahip olduğunu söyleyebiliriz. Amazon Jel penis büyütür mü sorusunun cevabı da anlık olarak peniste büyümeyi sağlayabileceğini söylemek mümkün. Reklamlarda abartıldığı gibi 1 ayda 5cm penis büyütür diyebilmek hayalperestlik olacaktır. Penisin bu kadar büyüyeceği düşüncesiyle hareket etmek umudunuzu kıracaktır.

Ne Kadar Büyüme Sağlar

Amazon jel peniste anlık olarak 1-1,5cm gibi bir büyüme sağlayabilmektedir. Cinsel ilişki öncesi sürüldüğü taktirde yarım saat boyunca daha büyük ve hacimli bir penise sahip olabilirsiniz.

Büyüme Kalıcı Mı?

Büyüme anlık olarak gerçekleşir. 30-45 dakika sonrasında penis normal boyuna geri döner ve tekrar sürmeniz gerekebilir.

Daha fazla bilgi almak için videomuzu izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Jaguar 120 Hap Penis Büyütür Mü? başlıklı makalemizde jaguar 120 büyütücü hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Yorum Var

Yorum Ekle
  1. Amazon jel kullandım ancak gelişim için bir ürün olarak göremeyiz bu ürünü bence. Kayganlaştırmak için güzel oluyor. Partnerim kuruduğunda kullanıyoruz ama kesinlikle penis büyütmüyor. Keşke jelle penis büyütmek mümkün olabilseydi.

  2. Pek iyi etki vermiyor ki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir