Kolossal Krem Penis Büyütücü İşe Yarıyor Mu?

Kolossal krem Fransa’dan ithal edilen Türkiye’de penis büyütücü krem olarak satışı yapılan bir üründür. Kolossal Cream 200 ml adı altında internet sitelerinde ya da erotik shoplarda bulabileceğiniz kozmetik grubuna ait kremdir. Piyasada satışı yapılan kremlerin içerikleri değişiklik gösterse de etkileri ve etki süreleri hepsinin aşağı yukarı aynıdır. Daha önce muadili olan Kolossal kremden çok daha fazla tercih edilen Erolife penis büyütücü kremin de incelemesini sağlamıştık, Kolossal’ın içeriği Erolife kremden farklı olmadığından yine çok farklı şeylerden bahsetmeyeceğiz.

kolossal-krem

Kolossal krem Fransa’da da satılıyor dedik ama Fransa’da satışı yapılırken penis büyüteceği iddia edilmemekte. Penis bakım kremi ve cinsel güç arttırıcı olarak satışa sunulan bir kremdir. Kolossal kremin penis büyütmeyeceğini size üzülerek söyleyebiliriz.

Kolossal’ın Faydaları Nelerdir?

Kremi cinsel ilişkiye girmeden 15 dakika önce penise sürmeniz daha güçlü ereksiyon yaşamanızı sağlar. Aynı şekilde penis vajinaya sürtündükçe klitorisin daha hassaslaşmasını sağlayarak kadında isteği arttırabilir. Bu sayede hem erkeğin hem de kadının cinsel gücünde artış meydana gelir. Kolossal kremin boşalmayı geciktirme etkisi de vardır. Bu konuda kesin bir zaman verilmemek ile beraber daha geç boşalmanızı sağladığı bilinmektedir.

Kolossal Krem Kullanımı

Cinsel ilişkiye girmeden 15 dakika önce penise masaj yolu ile uygulamanız yeterlidir. Kullanan kişilerin sürekli sorduğu sorulardan birisi kremi sürdükten sonra yıkamaya gerek var mıdır? Böyle birşey yapmanıza kesinlikle gerek yok, kremin etkisi azalır hatta hiç etki göstermeyebilir.

200ml boyutundaki Kolossal krem cinsel güç arttırmada oldukça başarılı bir ürün diyebiliriz ama daha önce de söylediğimiz gibi penis büyüttüğü maalesef yalandır.

Penis Büyütücüler Hakkında Bilgi İçin Alttaki Videomuzu İzleyebilirsiniz 

Bir önceki yazımız olan Amazon Jel Penis Büyütücü İşe Yarıyor mu? başlıklı makalemizde amazon penis büyütücü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir