Vejin Jel Penis Büyütücü İşe Yarıyor Mu?

vejin-jelVejin jel büyütücünün işe yarayıp yaramadığını merak ediyorsanız bu yazımız sizin için. Jel veya krem yardımıyla penis büyütebilmenin mümkün olup olmadığı hakkında sürekli olarak ziyaretçilerimiz tarafından soru sorulduğu için böyle bir yazı yazma ihtiyacı hissettik.

GERÇEĞİ ÖĞRENMEK İÇİN YAZIMIZI SONUNA KADAR OKUYUNUZ

Vejin jel cinsel sağlık alanında geciktirici krem olarak satılmaktadır. Vejin geciktirici olarak oldukça etkili bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Penise masaj yoluyla tatbik edildikten sonra cinsel ilişkiyi 30 dakikaya kadar geciktirebilir.

Vejin Jelin Büyütücü Etkisi Var Mı?

Vejin jelin üretim amacı peniste büyümeyi sağlamak değildir. Bu konuda bir çalışma da mevcut değildir. Üretici firmanında vejin jel peniste büyüme sağlar gibi bir iddiası yoktur. Bir takım internet siteleri daha kolay pazarlayabilmek için vejin krem peniste büyüme sağlar ve geciktirici etkiye sahiptir sloganıyla satış yapmaya çalıştığından bu şekilde bir algı oluşmuştur.

Özetle söylemek gerekirse vejin geciktirici jelin büyütme etkisi olmayıp, geciktirmek konusunda oldukça başarılı bir üründür.

PENİS BÜYÜTÜCÜ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VİDEOMUZU İZLEYİNİZ

Penis Büyütücü

Bir önceki yazımız olan Penis Büyütücülerin Geciktirici Etkisi Var Mı ? başlıklı makalemizde penis büyütücü geciktirici hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir