VigRX Penis Büyütücü İşe Yarıyor Mu?

VigRX penis büyütücü hap ya da kapsül işe yarıyor mu? Eğer penis büyütmeye karar verdiniz ve VigRX penis büyütücüyü araştırıyorsanız bu yazımız tam size göre. Test edilerek konusunda uzman arkadaşlar tarafından VigRX penis büyütücü hapın işe yararlılığı ele alındı.

vigrx-penis-büyütücü

Fiyatı 129TL’den başlayan ve Kanada’dan ithal edilen formül ile penis büyüttüğü söylenen VigRX penis büyütücü kapsülü 2 kişi üzerinde test etme imkanına sahip olduk.

Ürün Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından gıda kodeksine uygun olarak üretilmesi nedeniyle onaylı bir üründür. Onayı Sağlık Bakanlığı ile karıştırmamanız da fayda var.

İnternet sitesindeki iddialara göre 2-3cm büyüme sağlamak için 2 kutu VigRX kullanmamız yeterliydi. Toplamda 4 adet VigRX hapı test etme imkanına sahip olduk. Test yapacağımız kişilerin herhangi bir kalp, tansiyon, şeker hastalıkları yoktu. Gayet sağlıklı ve vücud çalışma fonksiyonları normal kişilerden seçildi. Kişilerin yaşları 27 ve 32 idi.

vigrx-kullananlar

İlk ay kullanılan hapların başlangıç paketi olduğu belirtildiği için büyüme gibi bir beklentiye girmedik. İlk kullanımdan itibaren cinsel performansta bir artış olduğunu her iki kişide kabul ediyordu. Daha sert bir penis, boşalma sonrasıda devam eden sertleşme ile daha kaliteli bir cinsel deneyim yaşatmaktadır.

2. aya girildiğinde VigRX kullanan kişilerin aktardığı bilgiler doğrultusunda herhangi bir büyüme sağlanmadığını kesin olarak söyleyebiliriz. Etkilerini sıralamak gerekirse aşağıdaki maddeleri okuyabilirsiniz

VigRX Etkileri

  • Performansınızı arttırır.
  • İlk boşalma sonrası sertleşmeyi devam ettirir.
  • Peniste büyüme sağlamaz.
  • Günde iki kapsül kullanıldığı taktirde daha dinç hissetmenizi sağlar.

DAHA FAZLASI İÇİN PENİS BÜYÜTÜCÜ VİDEOMUZU İZLEMELİSİNİZ

Penis Büyütücü

Bir önceki yazımız olan Dünyanın En İyi Penis Büyütücüsü Hangisi? başlıklı makalemizde en iyi penis büyütücü ve Sağlık Bakanlığı Onaylı Penis Büyütücü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir