Bitkisel İçerikli Penis Büyütücü Haplar

Bitkisel içerikli olduğu iddia edilen haplar penisin büyümesinde ne kadar katkı sağlamaktadır. Tüm penis büyütücü hap satış sitesinde yer alan 7.62cm büyüme iddiası ne kadar doğru?
bitkisel-icerikli-penis-buyutucu-haplar
Bu haplar gıda takviyesi olduğu için Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanlığından onayı olmadan satışı yapılamaz. Yasalara uygun bir şekilde satışı yapılan her biktisel içerikli ilaçlar bu onayı almak zorundadır. Bakanlık onayı olmadan yine genellikle İstanbul’un bazı noktalarında işportacıların tezgahlarda sattığı haplar mevcuttur.

Daha önce bir çok yazımızda penis büyütücü hapların ne kadar işe yaradığını incelemiştik. Sektöründe lider V-Pills isimli hapı http://wwo.penispompasi.web.tr/2015/05/v-pills-ise-yariyor-mu/ burada yer alan linkte test etme imkanına sahip olmuştuk.

Özet olarak cinsel performansınıza olumlu katkılar sağlar ve daha geç boşalmanıza da yardımcı olan bu haplar içerisinde yer alan sildenafil etken maddesi sayesinde daha kaliteli bir cinsel hayat yaşamanızı sağlamaktadır.

Önemli not: Kalp rahatsızlığı, tansiyonu olan kişilerin bu tip haplardan uzak durması tavsiye edilir.

Daha fazla bilgi almak için videomuzu izleyebilirsiniz.

Penis Büyütücü

Bir önceki yazımız olan Golden Jel Penis Büyütücü İşe Yarıyor Mu? Test Sonuçları başlıklı makalemizde Golden Jel ve Golden Penis Büyütücü Jel hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir