Dr. Love Penis Büyütücü İncelemesi

Penis büyütücüler arasında yeni bir marka ile Dr. Love iddialı bir giriş yaptı diyebiliriz. Amerika’da performans olarak sıkça satışı yapılan Dr. Love penis büyütücü ne kadar etkili ve gerçekten peniste büyüme, kalınlaşma sağlıyor mu? Yanılmamak adına, ihtiyaçlarınıza göre satın alım yapmak için yazımızı sonuna kadar okumanızda fayda var.

dr-love-penis-buyutucu

Dr. Love Geciktirici Etkisi Var Mı?

Dr. Love tabletin performansınıza olumlu etkisi olabileceğinden ilk boşalmayı geciktirmese bile boşalma sonrası penis daha kısa sürede ereksiyon haline geçeceği için 2. boşalma çok daha geç olacaktır. Bu yüzden geciktirici etkisi olmasa da dolaylı yoldan daha geç boşalmanıza olanak sağlayacak diyebiliriz.

Dr. Love Performansımı Arttırır Mı?

Cinsel performansınıza doğrudan etki edecektir. Eğer orjinal Dr. Love kullanıyorsanız gün içinde de içerisindeki ginseng sayesinde kendinizi iyi hissedebileceksiniz. İçerisindeki sildenafil sayesinde de sertleşme sorunu varsa cinsel aktiviteniz boyunca problemi ortadan kaldırabilirsiniz.

Dr. Love Penis Büyütür Mü?

Büyüme işlemine genel olarak bakacağız, içerisinde hem uzama hemde genişleme olarak değerlendireceğimizi bilmenizi isteriz. Bu hapın satış amacı penisi büyütüyor şeklinde. Daha önce penis büyütücü haplar ile ilgili bir çok yazımızda peniste 7,62cm şeklinde bir büyüme sağlanmayacağını kaç kutu kullanılırsa kullanılsın uzun vadede 1cm dahi büyüme sağlayamayacağını yazmıştık. Cinsel ilişki esnasında tam ereksiyon sağlayacağından size büyüdü hissi verebilir bu da 1,5cm kadar gerçekleşir en fazla ama daha fazlası olmaz ve bu büyüme kalıcı değildir.

Bunları okumanızda fayda var;

Penis büyütücü hapların zararı var mı? – Gerçek En İyi Penis Büyütme Yöntemi Hangisi

Okumayı Sevmeyenlere Penis Büyütücü Videomuz

Penis Büyütücü

Bir önceki yazımız olan Bitkisel İçerikli Penis Büyütücü Haplar başlıklı makalemizde Penis Büyütücü Haplar ve Penis Büyütücü İlaç hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir