Maxi Size Krem Penis Büyütücü İşe Yarıyor Mu?

Maxi size penis büyütücü krem veya jel sayesinde penis büyütmek mümkün müdür? Maxisize peniste boyut olarak gelişim sağlamasına imkan veriyor mu, hepsi bu yazımızda. Penis büyütücü bu ürünü almadan önce yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

maxi-size-penis-buyutucu-krem

Ayda 5cm büyüme sağlar sloganıyla satışı yapılan Maxisize krem 1 ay gibi kısa bir sürede büyüme sağlayıp sağlamadığını test ederek sonuç almak en sağlıklı yöntem olacaktı. Maxisize kremi 2 kişi üstünde test ettik. Tüm etkileri ve yan etkilerini yazıda bulabileceksiniz. Test ettiğimiz kişiler 30-32 yaşlarında sağlıklı hiç bir cinsel problemi olmayan kişilerdir. 1 kutu tüketildiğinde 5cm büyüme sağlaması gerekmektedir. 1 kutu MaxiSize 1 ay rahatlıkla gitmektedir.

Test Sonuçları (Sonuçlar Objektiftir)

30 Yaşında Maxi Size Kullanan Kişi: Penis boyum 17cm akşamları masaj yaparak uyguluyordum. Masaj yaparken büyüyor hissine kapılıyordum. Cinsel hayatı aktif birisiyim performansıma faydası olmadığı gibi masaj yaparken yaptığım uygulamadan yarım saat sonra penis normal hale dönüyordu. Ben memnun kalmadım, büyüme olmuyor.

32 Yaşında Maxi Size Kullanan Kişi: Penise sürülmüş viks etkisi oluşturuyor. Ferahlama oluyor ama büyüme olmuyor. 10. günden sonra peniste kuruluk ve tahriş olduğu için 30 güne tamamlayamadım. 10 gün içinde de büyüme olmadı. Bende alerji gösterdi.

Penis Büyütücü

Bir önceki yazımız olan Penis Büyütücüler İşe Yarar Mı? Hangileri Daha Etkilidir? başlıklı makalemizde en etkili penis büyütücü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir