2017 Penis Pompası Çeşitleri ve Modelleri

Penis pompası çeşitleriyle alakalı kullanıcıların aklında çeşitli soru işaretleri oluşabiliyor. Bu soru işaretlerini ortadan kaldırmak adına penis pompası modelleri ve çeşitleri hakkında size bilgi veren yazı hazırladık.

Penis pompası çeşitleri genel olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu modeller havalı ve sulu modeller olarak tanımlanmaktadır.

Havalı Modeller: Havalı modeller kullanımı oldukça pratik ve uzun vadede kullanım sağlarken sıkılmadan rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerdir. Penis pompasının dört ay kullanılabileceğini düşünürsek havalı penis pompası modelleri kullanıcılar için çok daha iyi bir tercih olacaktır. Fiyat olarakta diğer sulu modellere göre oldukça makul bir fiyatı vardır. Vakti olmayanlara tavsiyemiz havalı modellerdir. Sulu modeller ile arasında hiç bir performans farkı yoktur. Dikkat etmeniz gereken nokta Çin malı olmaması ve CE onayına sahip olması gerekliliğidir. Sonrasında destek alamayacağınız firmalardan satın almamanızı tavsiye ederiz.

Sulu Penis Pompası Modeli: Bu alanda bir marka üretim yapmaktadır ve piyasadaki ürünlerin %80 orjinal olmayan modellerdir. Fiyatı 349TL’nin altında satılan ürünler kesinlikle sahtedir. Sağlığınız ile ilgili olduğu için orjinal dışında bir ürün almanızı tavsiye etmeyiz. Sürekli olarak duşta kullanmanız gerekmektedir.

Penis Pompası Çeşitleriyle İlgili Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Penis pompası alırken yüzlerce çeşit görebilirsiniz. Her alanda olduğu gibi vakum pompasının da yüzlerce çeşidi vardır ve bu direkt kullanmak isteyen kişilerin aklını karıştırmaktadır. Bir çok sektörde olduğu gibi bu sektörde de ürünün kalitelisi, kalitesizi veya ucuz ve pahalısı bulanmaktadır. Dikkat etmeniz gereken nokta doğru siteden alışveriş yapmak olacaktır. 1 ay önce yayın hayatına başlamış sitelerin kapandığına sıkça şahitlik etmekteyiz ve yaptığınız alışverişlerde mağdur olma olasılığınız oldukça yüksektir.

Daha fazla bilgi almak istersen videomuzu izleyebilirsin;

Bir önceki yazımız olan Penis Pompası Kullananlar ve Gerçek Yorumları (Videolu) başlıklı makalemizde penis pompası kullanan kişiler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir