Thor’s Hammer Penis Büyütücü İşe Yarıyor Mu?

Thor’s Hammer penis büyütücü işe yarıyor mu? Thor’s Hammer ereksiyona etki eder mi? Kafanızdaki soruların tamamını biliyoruz. Sizde penis büyütücü bu ürünle ilgili fikir sahibi olmak istiyorsanız yazımızın tamamını okuyabilirsiniz. Öncelikle bazı müşterilerimiz Thor’s Hammer’ın krem veya serum olduğunu düşünüyor. Bu ürün krem ya da serum değil bir damladır. Ürün 2018 Ocak ayı itibariyle adet fiyatı 99TL’den satılmaktadır. Bu fiyat altında satılan ürünler büyük ihtimalle sahtedir, dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

thor's hammer penis büyütücü damla

Thor’s Hammer Damla Ereksiyonu Arttırır mı?

İçerisindeki ginseng ve sildenafil etken maddeleri gereği ereksiyonunuza doğrudan etki eden bir üründür. Tavsiye edilen 3 ila 5 damladır. Bunun dışına çıktığınız taktirde baş ağrısı ve gözde kızarıklığa sebebiyet verebilir. Bu etkilerden kurtulmak için 3 damladan fazla almayınız. Ereksiyon süresini 12 saate kadar çıkarabilir. Thor’s Hammer ereksiyon hastalığınızı tedavi etmez. Erken boşalma sorununu ortadan kaldırmaz ama ilk birleşme sonrasında boşalma yaşandıktan sonra penis hala sert olacağından sonraki boşalmalar ister istemez gecikecektir. Eğer tansiyon, kalp rahatsızlıklarınız varsa kesinlikle kullanmanızı önermiyoruz. Vücuttaki adrenalini arttıracağından kalpte ritm bozukluğuna ya da daha kötü bir tablo ile karşılaşmanıza sebep verebilir. Israrla kullanmak istiyorsanız 1 damla olarak dozajını ayarlayın.

Thor’s Hammer Damla Penis Büyütür Mü?

Yıllardır Türkiye ve Dünya’da penis büyütme ile alakalı yüzlerce ürün çıkartılmıştır. Hap, krem ve damlalar bu ürünlerin başını çeker. Ama daha önceki yazılarımızda krem ve hapları sizin için incelemiştik. Bu konuda bilgi sahibi olmak için sitemizdeki diğer yazıları okumanızı da tavsiye edebiliriz. 4 hafta yani bir aylık süreçte Thor’s Hammer damla penisi 5cm büyüteceğine dair iddialar maalesef asılsızdır ve gerçeği yansıtmamaktadır.

Thor’s Hammer Nedir, Ne Değildir?

Eğer ereksiyon problemleriniz varsa ya da stresli bir dönemden geçiyorsanız Thor’s Hammer sizin için iyi bir yardımcı olabilir ama penis ufaklığıyla alakalı bir probleminiz varsa hiç bir şekilde Thor’s Hammer isteklerinizi karşılamayacaktır.

Penis büyütücü hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan TTO Black Penis Büyütücü İşe Yarıyor Mu? başlıklı makalemizde tto black ve TTO Black büyütücü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir