2018 Penis Pompası Modelleri ve Fiyatları

Her şeyde olduğu gibi penis pompasında da alırken en son çıkanını en iyisini almak isteriz. En son çıkanın en iyisi olduğuyla alakalı yaygın bir kanaat vardır. Penis pompası 2018 yılında çıkmış ya da çıkacak olan pompaları sizinle paylaşmak yerine hali hazırda modern çizgilere sahip penis pompalarının görüntülerini sizinle paylaşabiliriz. Üst ekranda gördüğünüzün dışında yine Amerikan malı 2018 yılı itibariyle satışı devam eden ürünlerin görsellerini sizinle paylaşacağız. Şunu özellikle belirtmek isteriz ki her yıl yeni penis pompası modelleri çıkmaz. Sağlık söz konusu olduğu için test edilen, onaylanan ürünler üzerinden hareket edilir. Penis pompası alırken dikkat etmeniz gereken noktalar çıkış yılı değil malzeme kalitesi sağlık otoriteleri tarafından verilmiş sertifikalardır. 2011 yılından bu yana Amerika’dan ithal edip distribütörlük yaptığımız için bu dediklerimizi kesin olarak dikkate almanızda fayda var.

Kimler Penis Pompası Kullanmalı

Aktif bir sex hayatınızın olması ya da olmaması penis pompası kullanmanız ile ilgili hiçbir ilgisi yoktur. Partneriniz penis boyunuzdan memnun değildir ve bunu size doğrudan söylemese dahi bir takım hal ve tavırlarıyla belli edebilir. Bu hissiyatı yaşıyorsanız kesinlikle penis pompası kullanıp penis büyütme seanslarına başlayabilirsiniz. Aktif bir sex yaşantınız da olmayabilir bu durumlarda mikro penis boyunun 8-13cm olduğunu normal penis boyunun 14-18cm olduğunu büyük bir penise sahip olmak istiyorsanız eğer 18-21cm bir penise sahip olmak istediğinizi belirtebiliriz.

Bu konularda erkekler genellikle ölçümleri kendilerini rahatlatmak için yumurtalıklardan dahi ölçmeye kalabiliyor bu konuda penis nasıl ölçülür diye sitemizde arama yapabilirsiniz. Aktif bir sex yaşantınız olduğunda partnerinizin hal ve tavırları psikolojik olarak sizi yıpratabilir.

Bir önceki yazımız olan Sex Shoplarda Penis Büyütücü Satışı başlıklı makalemizde penis büyütücü sex shop hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir