Küçük Penis Boyuna Göre Pozisyon Tavsiyeleri

Daha önce seks hayatınızda yüzünüz hiç gülmedi mi? İşte size bol bol faydalanacağınız bir kıyak yapıyoruz. Kimseden duyamayacağınız bu tavsiyeler ile bundan sonraki cinsel hayatınızda daha başarılı olmanız dileğiyle. Şimdi gelelim penis boyunuz için hangi seks pozisyonlarının daha doğru olduğuna.

Öncelikle babafingo boylarını neye göre ayıracağımıza bakalım.

Şu ana kadar bu denli büyük bir araştırma yapılmamış olması sebebiyle yaklaşık 15,5 bin erkek tarafından yapılan ölçümleri baza alacağız. Yaklaşık 3 yıl önce gerçekleştirilen ve uluslararası bir sonuç elde etmeyi hedefleyen bu araştırma sonucunda normal durumdaki bir penisin ortalama 9,16 cm uzunluğunda olması beklenirken, ereksiyon halindeki bir penisin ise ortalama 13,12 cm uzunluğunda olması gerekli kılınmıştır. Ayrıca uyku modunda iken ortalama penis kalınlığı 9,31 cm olması gerekirken uyarılmış iken ortalama 11,66 cm olması beklenmektedir. Bu ortalamalara çok yakın olan babafingolar için ideal tanımını kullanmaktan çekinmezken diğer kategorileri size en uygun şekilde adlandırmanızı tavsiye ediyoruz. Yarayan kanaya parmak basmak istemeyiz sonucunda.

Eğer siz de “ideal” bir penise sahipseniz(ya da öyle varsayıyorsanız)…

İdeal olarak adlandırdığımıza bakmayınız. İdeal bir penis her zaman için en başarılı olan değildir. Burada önemli olan unsur ise partnerinizin vajina yapısıdır. Sizin için en uygun pozisyonu çeşitli denemeler sonucunda bulabilmeniz mümkün. İdeal bir penise sahip iseniz farklı pozisyonlar deneyerek doğrusunu bulmaya çalışmalısınız. Ayrıca partneriniz de farklı pozisyonlar eşliğinde bacak aralığını sürekli değiştirerek ideal pozisyonu bulabilmek adına denemeler yapmalı. Sözün kısası ideal penisiniz ile mutlu seks hayatlarına kavuşabilmeniz adına ideal pozisyonu kendi kendinize bulmanız lazım geliyor.

dogal-penis-buyutucu

Büyükler böyle buyursun…

Büyük penis lafta herkesin dilindedir ancak benimki kocaman diye hava attığınız, ortamlarda prim kasmaya çalıştığınız penisleriniz ne yazık ki seks hayatınız boyunca sizi mutlu etmeyebilir. Çünkü ideal bir vajina derinliği 8 ile 17 cm arasındadır ve bu derinlik sizin büyük penisiniz için isteneni karşılayamayabilir. Karşılasa bile bu sizin için zevk, partneriniz için ise acı dolu anlar demektir. En büyük amacı zevk almak olan bu maceranın iki taraf için de aynı duyguları oluşturması gerekirken partnerinizin acı çekmesi sizin küçük deviniz de mutsuz olmasına yol açacaktır. Fakat küçük devinize söyleyin hiç de üzülmesine gerek yok. Çünkü bunun da bir çaresi. İdeal pozisyonları kullanmanız halinde siz de mutlu bir seks hayatına atılabilirsiniz. Bu yüzden yapmanız gereken ipleri partnerinize vermek ve tercihinizi partnerinizin üstte olduğu pozisyonlardan yana kullanmak. Partnerinizin sınırlarını zorlayarak acı çektirmek yerine bırakın derinliği ve hızı partneriniz ayarlasın. Kendisi için rahat olan pozisyonu kendisi bulsun. En idealleri ise cowgirl ve reverse cowgirl pozisyonlarıdır. Bunun dışında ben ille de üstte olucam diyorsanız misyoner pozisyonunu tercih etmeniz daha doğru olacaktır ancak partnerinizin bacaklarını birbirine yakın tutması şartıyla. Böylece sizin derinlere doğru inmeniz daha zor hale gelecektir ve dolayısıyla vajinayı zorlamadan mutlu bir şekilde seks yaşamınıza devam edebileceksiniz.

Bamya olmak suç değil!

Yaygın olarak dalga geçilen “bamya”lardan biri iseniz hiç de üzülmenize gerek yok. Yıllardır boşuna söylenmiyor boyu değil işlevi önemli diye. Tercihen tabi ki ideal veya daha büyük boydaki penisler bazı kadınlar için önce gelmekte ancak söylemeliyiz ki bu onların en önemli kriterleri değil. Boyu değil işlevi daha önemli işlevi. Görünüşte gerçekten ilgi çekici bir babafingo yarım dakikayı bile göremiyorsa ne anlamı kalır. Hiçbir işe yaramaz çünkü o. Öncelik yüksek performansta. Sizin için en ideal pozisyon ise doggy style ‘dır. Bu pozisyon ile hem daha derinlere ulaşabilir hem de boşta olan elleriniz ile ekstra işler yapabilirsiniz. Ellerinizle sihirli hamlelerde bulunarak daha etkili olabilirsiniz.

Soba borularının dikkatine!

İllaki içinizde soba borusu gibi kalın penise sahip olanlarınız vardır, iyice dinleyiniz. İlk başta bir sorun yaşamak istemiyorsanız partnerinizin üzerine hemen hanzo gibi atlamamalısınız. Öncelikle centilmen olmalısınız. Ön sevişmeye fazlaca vakit ayırarak partnerinizin gevşeyip rahatlamasına özen gösterin. Böyle devam ederse penetrasyon daha rahat bir şekilde sağlanacaktır. Eğer gerekirse bolca kayganlaştırıcı kullanarak kolaylık sağlayabilirsiniz. Utanmaya çekinmeye gerek yok, bu hem sizin hem de partneriniz için ilişki sırasında önemli bir kolaylık sağlayacaktır. İdeal pozisyon olarak ise başta doggy style doğru bir başlangıç olabilir. Yavaş yavaş devam ettikten sonra partnerinizi dizlerinizin üzerine oturtarak ilişkiyi devam ettirebilirsiniz. Bunun dışında ilişki esnasına partnerinizin bacak aralığının olabildiğince açık olması tavsiye edilmektedir.

dogal-penis-buyutucu

Son olarak ince beylere tavsiye…

Sizin için dikkat edilmesi gereken pek fazla söz konusu durum yok. Yani her pozisyon ilişkiniz adına uygun olabilir. Tek dikkat etmeniz gereken partnerinizin bacak aralığının ilişki esnasında olabildiğince kapalı olmasıdır. Böylece hem sizin adınıza hem de partneriniz adına daha keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Ayrıca partnerinizin yüz üstü yattığı pozisyon da tercih edilebileceğiniz en ideal pozisyonlardan biridir ancak yine de söylediğimiz gibi sizin için dikkat edilmesi gereken fazla bir husus yok. Sınırlandırma olmadan farklı pozisyonlar deneyerek seks hayatınızda mutluluklar bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Big Bang Penis Büyütücü Jel ve İçecek İncelemesi başlıklı makalemizde bang bang penis büyütücü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir