Sex Shoplarda Penis Büyütücü Satışı

Sex shoplar büyük şehirlerimizde çok yaygın mağazalar özellikle Ankara, İstanbul, İzmir gibi şehirlerde iş merkezlerinin 2. – 3. katlarında sex shoplar ile karşılaşmak mümkün ancak ufak şehirlerimizde maalesef sex shoplar fazla yok ya da hiç yok. Bu yüzden internetteki sex shop mağazaları daha çok tercih ediliyor. Ayrıca herkesin hak vereceği gibi birebir satışlarda böyle bir durumun içinde olmaktan çekinebiliriz.

Bir çok sex shop mağazasında penis büyütücü satışı gerçekleşmektedir ama bunların bazıları sizin gözünüze bakarak size yalan atabilir. Raflarında yer alan hap, krem gibi bilimsel ispatı olmayan ürünleri size penisinizi büyüteceğini söyleyerek satmaya kalkabilirler. Bu durumlarda o mağazalardan alışveriş yapmamanızı tavsiye ederiz.

Sex Shoplarda Kandırılmamak İçin Ne Yapmalıyız?

Mağazada satış yapan kişinin öncelikle pazarlamacı olduğunu kesinlikle unutmayın. Bu kişi size penis büyütücü diye 400-500TL’ye varan bir kumanya yapıp bu kumanyanın içinde hap, krem, bal ve penis pompası olacaktır sizin ciddi anlamda paranızı alabilir. Paranın kolay kazanılmayan bir şey olduğunu bildiğimizden biz sizi bu konuda uyarıyoruz. Penis büyütücüyü illa sex shoplardan almak istiyorsanız sadece penis pompası almanızı tavsiye ederiz. Süslü laflar ile size penis büyütücü diye penis pompası dışında bir ürün satmak istiyorsa paranızı almak derdindedir ve bu bizim için dürüst bir ticaret değildir. Sex shop mağazaları bizim rakibimiz olsa dahi özellikle sex shoplardan alışveriş yapmak isteyen kişileri bu şekilde yönlendirebiliriz.

  • Sex shopta tavsiye edilen krem, bal, hap gibi ürünlerden uzak durmalısınız.
  • Penis büyütücü hap + krem + pompa tavsiye ediyorlarsa sadece pompayı satın almalısınız.
  • Ürünü satın alırken kesinlikle fişinizi almayı unutmayın.

Bir önceki yazımız olan En İyi Penis Büyütücü İlaç Hangisi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir